Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma tedavisi, çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş ve ana diş dokusu sararmış dişlerin rengini, kişiye özel olarak birkaç ton açmak için uygulanan bir tedavidir.

Devamı

Estetik Dolgular

Estetik dolgu anatomik olarak doğal diş dokusuna en yakın ve en ayırt edilemeyen restorasyonlardır.

Devamı

Tam Porselen Kaplama

Ağız içindeki çürükler, aşırı madde kaybına uğramış dişler veya dişlerde meydana gelen dizilim hataları gibi problemlerin düzeltilmesinde geriye kalan sağlam ana dişi kurtarmak veya dişlerin düzgün dizilimi sağlamak adına porselen kaplamalar uygulanan tedavilerden biridir.

İnlay Onlay Diş Restorasyonları

Dişlerde var olan büyük çürükler nedeniyle oluşan harabiyeti neticesinde uyguladığımız porselen yada kompozit esaslı ağız dışında modellerde hazırlayıp dişe yapıştırdığınız restorasyonlardır.

Devamı

Porselen Lamine Dişler

Kişinin doğal dişlerini sadece ön yüzeyindeki mine tabakasının 0.3 ila 0.7 mm arası inceltilerek yapılan ve doğal sağlam diş dokusunun en az kaybedildiği restorasyon yöntemidir.

Devamı

Zirkonyum Kaplama

Klasik metal destekli kaplamalar yerine beyaz bir alaşım olan zirkonyumdan elde edilmiş biyolojik uyumu, doğal görünümü naturel dişlere çok yakın estetik ve mekanik direnç gibi istediğimiz özelliklere sahip olan bir restorasyondur.

Devamı