DentModern Sağlık Grubu; üst düzey teknoloji, yetkin ve nitelikli ekibi bir araya getiren, multi-disipliner bakış açısı ile diş hekimliği alanında ulusal ve uluslararası hastalarına İstanbul Ataşehir’deki kliniğinde hizmet sunan bir kuruluştur. Genel Diş Hekimliği tedavileri uygulamalarında ulusal ve uluslararası kalite standartlarında, yurt içinde ve yurt dışında temsilcilikleri ile hizmet veren referans bir kurum olma vizyonu ile çıktığı yolda sunduğu garanti politikası ile hizmet kalitesini arttırmakta ve uluslararası akreditasyon çalışmalarına hızla devam etmektedir. 2015 yılında başlattığı çalışma hayatı ile hizmet kalitesini ileri seviyelere taşımaktadır.

Vizyonumuz

Ulaşmış olduğumuz hedeflerimiz ile sürekliliği sağlayarak ulusal ve uluslararası coğrafyada öncü ve tercih edilen referans bir sağlık grubu olmaktır.

Misyonumuz

Dental sağlık hizmetleri sağlama alanında, üst düzey teknoloji, yetkin ekip ve multi-disipliner yaklaşım ilkesi ile bütün hastalarımızı kendi aile bireylerimizi tedavi eder yaklaşımı ve özeni ile tedavi etmeyi amaçlarız. Ulaşabildiğimiz her bireyin ağız sağlığının idamesi için doğru yönlendirmelerde ve eğitimlerde bulunmak. Hastalarımıza tamamen şeffaflık ilkesi sınırlarında gerçekten ihtiyacı olan tedavileri uygulamak amacıyla hareket ediyoruz. Tamamen hasta odaklı ve memnuniyeti için sağlık hizmeti sunmak, Kaliteli hizmet sunumunun sürekliliğini sağlayarak ve hastalarımızın beklentilerini çok iyi analiz ederek iş ve yaşam kalitelerini artırmaktır.

Yapıtaşlarımız

Gülümsemenize giden yolda hassas olduğumuz tüm değerler

Hasta Memnuniyeti

Hasta güvenliği, hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutar, hizmetlerini verirken bilimsel temele dayalı, önyargılardan uzak mesleki ve teknik uygulamayı benimsemiştir.

Ekip Çalışması

DentModern, ekip çalışması ve işbirliğinin öne çıktığı bir çalışma ortamı yaratır, çalışanlarının bilgi ve becerilerini arttırarak nitelikli birer çalışan olmalarını destekler ve teşvik eder.

Etik Değerler

DentModern, yüksek kalitede hizmet sunmak için hasta istekleri doğrultusunda belirlenen kriterler içinde, alanındaki yasa, yönetmeliklere ve mesleki etik ilkelerine uygun olarak çalışmakta, sürekli kalite iyileştirme anlayışı ile bilgi, yenilikçilik ve insani değerleri benimsemiştir.

Hasta Odaklılık

DentModern, sunduğu genel diş hekimliği hizmetinin her adımında, hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışır.

Şeffaflık

DentModern; güncel, uluslararası standartta genel diş hekimliği, cerrahi diş hekimliği ve estetik diş hekimliği hizmeti sunarken hasta ve hasta yakınlarını da bilgilendirerek ve destekleyerek onların da bu süreçlere tam katılımını sağlamaktadır.

Teknoloji

DentModern, hasta/hasta yakınları ve çalışanlar için en güvenli çalışma ortamını oluşturur, hizmetlerinin etkinliğini, kalitesini ve çağdaşlığını destekleyerek teknolojileri takip ederek, altyapısını sürekli olarak geliştirmektedir.

Her biri alanında uzman

EKİBİMİZ

Cihan Karalök

Diş Hekimi

Reha Gür

Diş Hekimi

Ceyla Demirer

Diş Hekimi

Bütün hastalarımızın hayata mutlu ve güzel gülümsemesi için çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda mesleğimizi tutku ile icra ediyoruz.

Önemsiyoruz

Herkes için güvenilir ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Her geçen gün ailemize katılan hastalarımızın referanslarıyla büyüyoruz.

2403
Mutlu Hasta
867
Dental İmplant
176
Gülüş Tasarımı

KLİNİĞİMİZDEN

GÖRÜNTÜLER